2,3,4-Trihydroxybenzaldehyde (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2144-08-3 |
| Catalog number: | R003B3K,10g |
| Molar formula: | C7H6O4 |
| Molar weight: | 154.12 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 218-404-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
2,3,4-Trihydroxybenzaldehyde (1 x 25 g)
- CAS: 2144-08-3
- Cat. No.: R003B3K,25g
price excl. vat
€ 105,00
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

