NM107 (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 20724-73-6 |
| Catalog number: | R002IX6,1g |
| Molar formula: | C10H15N3O5 |
| Molar weight: | 257.25 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
NM107 (1 x 50 mg)
- CAS: 20724-73-6
- Cat. No.: R002IX6,50mg
price excl. vat
€ 288,12
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
NM107 (1 x 250 mg)
- CAS: 20724-73-6
- Cat. No.: R002IX6,250mg
price excl. vat
€ 429,10
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
NM107 (1 x 100 mg)
- CAS: 20724-73-6
- Cat. No.: R002IX6,100mg
price excl. vat
€ 353,49
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

