H-D-Asn-OH (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2058-58-4 |
| Catalog number: | R002ADM,25g |
| Molar formula: | C4H8N2O3 |
| Molar weight: | 132.12 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 218-163-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
H-D-Asn-OH (1 x 500 g)
- CAS: 2058-58-4
- Cat. No.: R002ADM,500g
price excl. vat
€ 478,79
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
H-D-Asn-OH (1 x 100 g)
- CAS: 2058-58-4
- Cat. No.: R002ADM,100g
price excl. vat
€ 179,16
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

