Oxibendazole (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 20559-55-1 |
| Catalog number: | R002A8Q,1g |
| Molar formula: | C12H15N3O3 |
| Molar weight: | 249.27 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Oxibendazole (1 x 100 mg)
- CAS: 20559-55-1
- Cat. No.: R002A8Q,100mg
price excl. vat
€ 98,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Oxibendazole (1 x 5 g)
- CAS: 20559-55-1
- Cat. No.: R002A8Q,5g
price excl. vat
€ 316,57
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Oxibendazole (1 x 250 mg)
- CAS: 20559-55-1
- Cat. No.: R002A8Q,250mg
price excl. vat
€ 111,18
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

