Patent blue V sodium salt (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 20262-76-4 |
| Catalog number: | R0028C2,5g |
| Molar formula: | C27H31N2NaO7S2 |
| Molar weight: | 582.66 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Patent blue V sodium salt (1 x 100 g)
- CAS: 20262-76-4
- Cat. No.: R0028C2,100g
price excl. vat
€ 418,58
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Patent blue V sodium salt (1 x 25 g)
- CAS: 20262-76-4
- Cat. No.: R0028C2,25g
price excl. vat
€ 241,97
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

