3,4-Dimethoxybenzonitrile (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2024-83-1 |
| Catalog number: | R00287T,10g |
| Molar formula: | C9H9NO2 |
| Molar weight: | 163.18 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 217-969-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
3,4-Dimethoxybenzonitrile (1 x 100 g)
- CAS: 2024-83-1
- Cat. No.: R00287T,100g
price excl. vat
€ 307,63
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
3,4-Dimethoxybenzonitrile (1 x 5 g)
- CAS: 2024-83-1
- Cat. No.: R00287T,5g
price excl. vat
€ 98,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
3,4-Dimethoxybenzonitrile (1 x 25 g)
- CAS: 2024-83-1
- Cat. No.: R00287T,25g
price excl. vat
€ 160,76
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

