N-Acetyl-D-leucine (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 19764-30-8 |
| Catalog number: | R002AY5,1g |
| Molar formula: | C8H15NO3 |
| Molar weight: | 173.21 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
N-Acetyl-D-leucine (1 x 5 g)
- CAS: 19764-30-8
- Cat. No.: R002AY5,5g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
N-Acetyl-D-leucine (1 x 25 g)
- CAS: 19764-30-8
- Cat. No.: R002AY5,25g
price excl. vat
€ 129,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
N-Acetyl-D-leucine (1 x 10 g)
- CAS: 19764-30-8
- Cat. No.: R002AY5,10g
price excl. vat
€ 111,21
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

