3,3'-(Oxybis(methylene))bis(3-ethyloxetane) (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 18934-00-4 |
| Catalog number: | R002ICA,1g |
| Molar formula: | C12H22O3 |
| Molar weight: | 214.3 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
3,3'-(Oxybis(methylene))bis(3-ethyloxetane) (1 x 5 g)
- CAS: 18934-00-4
- Cat. No.: R002ICA,5g
price excl. vat
€ 92,65
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
3,3'-(Oxybis(methylene))bis(3-ethyloxetane) (1 x 25 g)
- CAS: 18934-00-4
- Cat. No.: R002ICA,25g
price excl. vat
€ 129,71
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
3,3'-(Oxybis(methylene))bis(3-ethyloxetane) (1 x 10 g)
- CAS: 18934-00-4
- Cat. No.: R002ICA,10g
price excl. vat
€ 98,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

