Fmoc-D-Arg(Pbf)-OH (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 187618-60-6 |
| Catalog number: | R00I1VL,1g |
| Molar formula: | C34H40N4O7S |
| Molar weight: | 648.77 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Fmoc-D-Arg(Pbf)-OH (1 x 10 g)
- CAS: 187618-60-6
- Cat. No.: R00I1VL,10g
price excl. vat
€ 179,12
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-D-Arg(Pbf)-OH (1 x 5 g)
- CAS: 187618-60-6
- Cat. No.: R00I1VL,5g
price excl. vat
€ 123,53
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-D-Arg(Pbf)-OH (1 x 250 mg)
- CAS: 187618-60-6
- Cat. No.: R00I1VL,250mg
price excl. vat
€ 92,65
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

