1-Cyclopropyl-6-fluoro-1,4-dihydro-8-methoxy-7-[(4aS,7aS)-octahydro-6H-pyrrolo[3,4-b]pyridin-6-yl]-4-oxo-3-quinolinecarboxylic acid hydrochloride (1:1) (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 186826-86-8 |
| Catalog number: | R00359Z,5g |
| Molar formula: | C21H24FN3O4·HCl·xH2O |
| Molar weight: | 437.89 (anhydrous) |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
1-Cyclopropyl-6-fluoro-1,4-dihydro-8-methoxy-7-[(4aS,7aS)-octahydro-6H-pyrrolo[3,4-b]pyridin-6-yl]-4…
- CAS: 186826-86-8
- Cat. No.: R00359Z,250mg
price excl. vat
€ 105,00
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
1-Cyclopropyl-6-fluoro-1,4-dihydro-8-methoxy-7-[(4aS,7aS)-octahydro-6H-pyrrolo[3,4-b]pyridin-6-yl]-4…
- CAS: 186826-86-8
- Cat. No.: R00359Z,1g
price excl. vat
€ 142,07
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

