(R)-[1,1'-Binaphthalene]-2,2'-diol (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 18531-94-7 |
| Catalog number: | R0032DW,10g |
| Molar formula: | C20H14O2 |
| Molar weight: | 286.33 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
(R)-[1,1'-Binaphthalene]-2,2'-diol (1 x 50 g)
- CAS: 18531-94-7
- Cat. No.: R0032DW,50g
price excl. vat
€ 179,16
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(R)-[1,1'-Binaphthalene]-2,2'-diol (1 x 100 g)
- CAS: 18531-94-7
- Cat. No.: R0032DW,100g
price excl. vat
€ 231,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(R)-[1,1'-Binaphthalene]-2,2'-diol (1 x 25 g)
- CAS: 18531-94-7
- Cat. No.: R0032DW,25g
price excl. vat
€ 123,56
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

