Tos-Arg-OMe.HCl (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1784-03-8 |
| Catalog number: | R0025ZQ,25g |
| Molar formula: | C14H22N4O4S · HCl |
| Molar weight: | 378.87 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 217-235-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Tos-Arg-OMe.HCl (1 x 5 g)
- CAS: 1784-03-8
- Cat. No.: R0025ZQ,5g
price excl. vat
€ 148,27
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Tos-Arg-OMe.HCl (1 x 1 g)
- CAS: 1784-03-8
- Cat. No.: R0025ZQ,1g
price excl. vat
€ 105,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Tos-Arg-OMe.HCl (1 x 100 g)
- CAS: 1784-03-8
- Cat. No.: R0025ZQ,100g
price excl. vat
€ 555,52
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

