H-D-Asp-OH (1 x 250 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 250 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1783-96-6 |
| Catalog number: | R0025XN,250g |
| Molar formula: | C4H7NO4 |
| Molar weight: | 133.1 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 217-234-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
H-D-Asp-OH (1 x 500 g)
- CAS: 1783-96-6
- Cat. No.: R0025XN,500g
price excl. vat
€ 166,80
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
H-D-Asp-OH (1 x 25 g)
- CAS: 1783-96-6
- Cat. No.: R0025XN,25g
price excl. vat
€ 92,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
H-D-Asp-OH (1 x 100 g)
- CAS: 1783-96-6
- Cat. No.: R0025XN,100g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

