2,5-Diphenyl-3-(1-naphthyl)-2H-tetrazolium chloride (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1719-71-7 |
| Catalog number: | R003URJ,25g |
| Molar formula: | C23H17ClN4 |
| Molar weight: | 384.87 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 217-008-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
2,5-Diphenyl-3-(1-naphthyl)-2H-tetrazolium chloride (1 x 250 mg)
- CAS: 1719-71-7
- Cat. No.: R003URJ,250mg
price excl. vat
€ 160,60
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2,5-Diphenyl-3-(1-naphthyl)-2H-tetrazolium chloride (1 x 1 g)
- CAS: 1719-71-7
- Cat. No.: R003URJ,1g
price excl. vat
€ 236,77
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

