4-(Phenyldiazenyl);phenol (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1689-82-3 |
| Catalog number: | R001YD1,5g |
| Molar formula: | C12H10N2O |
| Molar weight: | 198.23 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 216-880-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
4-(Phenyldiazenyl);phenol (1 x 25 g)
- CAS: 1689-82-3
- Cat. No.: R001YD1,25g
price excl. vat
€ 191,48
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
4-(Phenyldiazenyl);phenol (1 x 10 g)
- CAS: 1689-82-3
- Cat. No.: R001YD1,10g
price excl. vat
€ 123,53
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

