Oxymatrine (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 16837-52-8 |
| Catalog number: | R00HZ8D,10g |
| Molar formula: | C15H24N2O2 |
| Molar weight: | 264.36 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Oxymatrine (1 x 5 g)
- CAS: 16837-52-8
- Cat. No.: R00HZ8D,5g
price excl. vat
€ 173,12
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Oxymatrine (1 x 25 g)
- CAS: 16837-52-8
- Cat. No.: R00HZ8D,25g
price excl. vat
€ 377,17
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Oxymatrine (1 x 1 g)
- CAS: 16837-52-8
- Cat. No.: R00HZ8D,1g
price excl. vat
€ 105,11
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

