10-Hydroxydecanoic acid (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1679-53-4 |
| Catalog number: | R0032NV,1g |
| Molar formula: | C10H20O3 |
| Molar weight: | 188.26 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 216-848-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
10-Hydroxydecanoic acid (1 x 5 g)
- CAS: 1679-53-4
- Cat. No.: R0032NV,5g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
10-Hydroxydecanoic acid (1 x 25 g)
- CAS: 1679-53-4
- Cat. No.: R0032NV,25g
price excl. vat
€ 154,45
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
10-Hydroxydecanoic acid (1 x 10 g)
- CAS: 1679-53-4
- Cat. No.: R0032NV,10g
price excl. vat
€ 117,38
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

