9,9-Dimethyl-4,5-bis(diphenylphosphino)xanthene (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 161265-03-8 |
| Catalog number: | R001SA9,10g |
| Molar formula: | C39H32OP2 |
| Molar weight: | 578.62 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
9,9-Dimethyl-4,5-bis(diphenylphosphino)xanthene (1 x 5 g)
- CAS: 161265-03-8
- Cat. No.: R001SA9,5g
price excl. vat
€ 98,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
9,9-Dimethyl-4,5-bis(diphenylphosphino)xanthene (1 x 25 g)
- CAS: 161265-03-8
- Cat. No.: R001SA9,25g
price excl. vat
€ 172,94
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
9,9-Dimethyl-4,5-bis(diphenylphosphino)xanthene (1 x 1 g)
- CAS: 161265-03-8
- Cat. No.: R001SA9,1g
price excl. vat
€ 92,65
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

