Boc-Thr(Bzl)-OH (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 15260-10-3 |
| Catalog number: | R003OI1,5g |
| Molar formula: | C16H23NO5 |
| Molar weight: | 309.36 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 239-304-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Boc-Thr(Bzl)-OH (1 x 10 g)
- CAS: 15260-10-3
- Cat. No.: R003OI1,10g
price excl. vat
€ 117,48
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Boc-Thr(Bzl)-OH (1 x 25 g)
- CAS: 15260-10-3
- Cat. No.: R003OI1,25g
price excl. vat
€ 166,94
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

