2,6-difluoropyridine (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1513-65-1 |
| Catalog number: | R001N9N,5g |
| Molar formula: | C5H3F2N |
| Molar weight: | 115.08 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 216-152-8 |
| UN-no: | 1993 |
| ADR: | true |
Alternative products
2,6-difluoropyridine (1 x 100 g)
- CAS: 1513-65-1
- Cat. No.: R001N9N,100g
price excl. vat
€ 172,98
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2,6-difluoropyridine (1 x 25 g)
- CAS: 1513-65-1
- Cat. No.: R001N9N,25g
price excl. vat
€ 105,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2,6-difluoropyridine (1 x 10 g)
- CAS: 1513-65-1
- Cat. No.: R001N9N,10g
price excl. vat
€ 92,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

