Sodium (2S,3R,4S,5R)-2,3,4,5-Tetrahydroxy-6-Oxohexanoate (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 14984-39-5 |
| Catalog number: | R001M24,5g |
| Molar formula: | C6H9NaO7 |
| Molar weight: | 216.12 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Sodium (2S,3R,4S,5R)-2,3,4,5-Tetrahydroxy-6-Oxohexanoate (1 x 1 g)
- CAS: 14984-39-5
- Cat. No.: R001M24,1g
price excl. vat
€ 231,63
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

