Chromiumpicolinate (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 14639-25-9 |
| Catalog number: | R003OW8,1g |
| Molar formula: | C18H12N3O6Cr |
| Molar weight: | 418.3 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Chromiumpicolinate (1 x 5 g)
- CAS: 14639-25-9
- Cat. No.: R003OW8,5g
price excl. vat
€ 98,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Chromiumpicolinate (1 x 25 g)
- CAS: 14639-25-9
- Cat. No.: R003OW8,25g
price excl. vat
€ 111,30
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Chromiumpicolinate (1 x 100 g)
- CAS: 14639-25-9
- Cat. No.: R003OW8,100g
price excl. vat
€ 185,49
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

