2-Chloroadenosine (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 146-77-0 |
| Catalog number: | R001DM6,1g |
| Molar formula: | C10H12ClN5O4 |
| Molar weight: | 301.69 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 205-678-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
2-Chloroadenosine (1 x 5 g)
- CAS: 146-77-0
- Cat. No.: R001DM6,5g
price excl. vat
€ 148,39
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2-Chloroadenosine (1 x 250 mg)
- CAS: 146-77-0
- Cat. No.: R001DM6,250mg
price excl. vat
€ 92,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2-Chloroadenosine (1 x 10 g)
- CAS: 146-77-0
- Cat. No.: R001DM6,10g
price excl. vat
€ 204,04
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

