Iodonitrotetrazolium Chloride (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 146-68-9 |
| Catalog number: | R003R0U,5g |
| Molar formula: | C19H13ClIN5O2 |
| Molar weight: | 505.7 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 205-676-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Iodonitrotetrazolium Chloride (1 x 250 mg)
- CAS: 146-68-9
- Cat. No.: R003R0U,250mg
price excl. vat
€ 129,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Iodonitrotetrazolium Chloride (1 x 1 g)
- CAS: 146-68-9
- Cat. No.: R003R0U,1g
price excl. vat
€ 216,23
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

