Dichlorodicarbonylbis(triphenylphosphine)ruthenium(II) (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 14564-35-3 |
| Catalog number: | R001D9B,5g |
| Molar formula: | [(C6H5)3P]2Ru(CO)2CI2 |
| Molar weight: | 751.98 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Dichlorodicarbonylbis(triphenylphosphine)ruthenium(II) (1 x 250 mg)
- CAS: 14564-35-3
- Cat. No.: R001D9B,250mg
price excl. vat
€ 135,88
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Dichlorodicarbonylbis(triphenylphosphine)ruthenium(II) (1 x 1 g)
- CAS: 14564-35-3
- Cat. No.: R001D9B,1g
price excl. vat
€ 210,01
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Dichlorodicarbonylbis(triphenylphosphine)ruthenium(II) (1 x 100 mg)
- CAS: 14564-35-3
- Cat. No.: R001D9B,100mg
price excl. vat
€ 123,53
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

