Fmoc-Trp(Boc)-OH (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 143824-78-6 |
| Catalog number: | R001IFQ,5g |
| Molar formula: | C31H30N2O6 |
| Molar weight: | 526.58 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Fmoc-Trp(Boc)-OH (1 x 25 g)
- CAS: 143824-78-6
- Cat. No.: R001IFQ,25g
price excl. vat
€ 234,62
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-Trp(Boc)-OH (1 x 1 g)
- CAS: 143824-78-6
- Cat. No.: R001IFQ,1g
price excl. vat
€ 98,79
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-Trp(Boc)-OH (1 x 10 g)
- CAS: 143824-78-6
- Cat. No.: R001IFQ,10g
price excl. vat
€ 142,01
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

