Bis(2,2,6,6-tetramethyl-3,5-heptanedionato)zinc (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 14363-14-5 |
| Catalog number: | R003O7W,1g |
| Molar formula: | Zn(C11H19O2)2 |
| Molar weight: | 431.92 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Bis(2,2,6,6-tetramethyl-3,5-heptanedionato)zinc (1 x 5 g)
- CAS: 14363-14-5
- Cat. No.: R003O7W,5g
price excl. vat
€ 385,88
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Bis(2,2,6,6-tetramethyl-3,5-heptanedionato)zinc (1 x 250 mg)
- CAS: 14363-14-5
- Cat. No.: R003O7W,250mg
price excl. vat
€ 117,31
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

