Leucomycins (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1392-21-8 |
| Catalog number: | R001AHM,5g |
| Molar formula: | C41H69NO13 |
| Molar weight: | 783.99 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Leucomycins (1 x 1 g)
- CAS: 1392-21-8
- Cat. No.: R001AHM,1g
price excl. vat
€ 498,27
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

