Ammonium tetrachloropalladate(II) (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13820-40-1 |
| Catalog number: | R00189U,1g |
| Molar formula: | (NH4)2PdCl4 |
| Molar weight: | 284.29 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Ammonium tetrachloropalladate(II) (1 x 250 mg)
- CAS: 13820-40-1
- Cat. No.: R00189U,250mg
price excl. vat
€ 154,41
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Ammonium tetrachloropalladate(II) (1 x 100 mg)
- CAS: 13820-40-1
- Cat. No.: R00189U,100mg
price excl. vat
€ 123,53
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

