Boc-Val-OH (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13734-41-3 |
| Catalog number: | R0035AR,25g |
| Molar formula: | C10H19NO4 |
| Molar weight: | 217.27 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 237-307-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Boc-Val-OH (1 x 10 g)
- CAS: 13734-41-3
- Cat. No.: R0035AR,10g
price excl. vat
€ 92,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Boc-Val-OH (1 x 100 g)
- CAS: 13734-41-3
- Cat. No.: R0035AR,100g
price excl. vat
€ 117,38
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

