PALATINOSE (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13718-94-0 |
| Catalog number: | R0012XE,25g |
| Molar formula: | C12H22O11 · xH2O |
| Molar weight: | 342.30 (anhydrous) |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 237-282-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
PALATINOSE (1 x 5 g)
- CAS: 13718-94-0
- Cat. No.: R0012XE,5g
price excl. vat
€ 111,30
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
PALATINOSE (1 x 500 g)
- CAS: 13718-94-0
- Cat. No.: R0012XE,500g
price excl. vat
€ 391,10
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
PALATINOSE (1 x 100 g)
- CAS: 13718-94-0
- Cat. No.: R0012XE,100g
price excl. vat
€ 221,56
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

