Tetraamminepalladium dinitrate (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13601-08-6 |
| Catalog number: | R003UMD,5g |
| Molar formula: | Pd(NH3)4(NO3)2 |
| Molar weight: | 298.55 |
| Storage: | +20°C |
| UN-no: | 3139 |
| ADR: | true |
Alternative products
Tetraamminepalladium dinitrate (1 x 250 mg)
- CAS: 13601-08-6
- Cat. No.: R003UMD,250mg
price excl. vat
€ 179,16
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Tetraamminepalladium dinitrate (1 x 1 g)
- CAS: 13601-08-6
- Cat. No.: R003UMD,1g
price excl. vat
€ 344,44
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Tetraamminepalladium dinitrate (1 x 100 mg)
- CAS: 13601-08-6
- Cat. No.: R003UMD,100mg
price excl. vat
€ 129,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

