Bismuth molybdenum oxide (1 x 500 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 500 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13595-85-2 |
| Catalog number: | R003ODU,500g |
| Molar formula: | Bi2Mo3O12 |
| Molar weight: | 899.77 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
