Titanium oxide (Ti2O3) (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1344-54-3 |
| Catalog number: | R001O4F,25g |
| Molar formula: | Ti2O3 |
| Molar weight: | 143.8 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Titanium oxide (Ti2O3) (1 x 5 g)
- CAS: 1344-54-3
- Cat. No.: R001O4F,5g
price excl. vat
€ 111,21
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Titanium oxide (Ti2O3) (1 x 500 g)
- CAS: 1344-54-3
- Cat. No.: R001O4F,500g
price excl. vat
€ 872,65
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Titanium oxide (Ti2O3) (1 x 100 g)
- CAS: 1344-54-3
- Cat. No.: R001O4F,100g
price excl. vat
€ 349,05
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

