3-(((4-Methyl-1-piperazinyl)imino)methyl)rifamycin (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13292-46-1 |
| Catalog number: | R00397J,1g |
| Molar formula: | C43H58N4O12 |
| Molar weight: | 822.94 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 236-312-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
3-(((4-Methyl-1-piperazinyl)imino)methyl)rifamycin (1 x 5 g)
- CAS: 13292-46-1
- Cat. No.: R00397J,5g
price excl. vat
€ 117,36
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
3-(((4-Methyl-1-piperazinyl)imino)methyl)rifamycin (1 x 25 g)
- CAS: 13292-46-1
- Cat. No.: R00397J,25g
price excl. vat
€ 216,18
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
3-(((4-Methyl-1-piperazinyl)imino)methyl)rifamycin (1 x 10 g)
- CAS: 13292-46-1
- Cat. No.: R00397J,10g
price excl. vat
€ 142,07
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

