D-Glucal (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13265-84-4 |
| Catalog number: | R0010YI,1g |
| Molar formula: | C6H10O4 |
| Molar weight: | 146.14 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 236-259-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
D-Glucal (1 x 5 g)
- CAS: 13265-84-4
- Cat. No.: R0010YI,5g
price excl. vat
€ 191,48
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
D-Glucal (1 x 25 g)
- CAS: 13265-84-4
- Cat. No.: R0010YI,25g
price excl. vat
€ 395,31
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
D-Glucal (1 x 100 g)
- CAS: 13265-84-4
- Cat. No.: R0010YI,100g
price excl. vat
€ 861,64
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

