Solanesol (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13190-97-1 |
| Catalog number: | R000ZW3,5g |
| Molar formula: | C45H74O |
| Molar weight: | 631.07 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Solanesol (1 x 1 g)
- CAS: 13190-97-1
- Cat. No.: R000ZW3,1g
price excl. vat
€ 105,11
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Solanesol (1 x 25 g)
- CAS: 13190-97-1
- Cat. No.: R000ZW3,25g
price excl. vat
€ 418,92
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Solanesol (1 x 100 g)
- CAS: 13190-97-1
- Cat. No.: R000ZW3,100g
price excl. vat
€ 915,08
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

