3-(Dimethyl(Octadecyl)Ammonio)Propane-1-Sulfonate (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13177-41-8 |
| Catalog number: | R003I7Y,5g |
| Molar formula: | C23H49NO3S |
| Molar weight: | 419.71 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 236-124-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
3-(Dimethyl(Octadecyl)Ammonio)Propane-1-Sulfonate (1 x 100 g)
- CAS: 13177-41-8
- Cat. No.: R003I7Y,100g
price excl. vat
€ 468,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
3-(Dimethyl(Octadecyl)Ammonio)Propane-1-Sulfonate (1 x 10 g)
- CAS: 13177-41-8
- Cat. No.: R003I7Y,10g
price excl. vat
€ 197,65
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

