Nickel selenide (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1314-05-2 |
| Catalog number: | R000W3H,25g |
| Molar formula: | NiSe |
| Molar weight: | 137.65 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Nickel selenide (1 x 1 g)
- CAS: 1314-05-2
- Cat. No.: R000W3H,1g
price excl. vat
€ 136,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Nickel selenide (1 x 5 g)
- CAS: 1314-05-2
- Cat. No.: R000W3H,5g
price excl. vat
€ 273,08
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Nickel selenide (1 x 100 g)
- CAS: 1314-05-2
- Cat. No.: R000W3H,100g
price excl. vat
€ 1.298,43
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

