(2-Hydroxypropyl)-γ-Cyclodextrin (1 x 100 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 100 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 128446-34-4 |
| Catalog number: | R000Y46,100g |
| Molar formula: | C48H80-nO40 · (C3H7O)n |
| Molar weight: | 1297.2 + n·(58.1) |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
(2-Hydroxypropyl)-γ-Cyclodextrin (1 x 5 g)
- CAS: 128446-34-4
- Cat. No.: R000Y46,5g
price excl. vat
€ 129,71
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(2-Hydroxypropyl)-γ-Cyclodextrin (1 x 25 g)
- CAS: 128446-34-4
- Cat. No.: R000Y46,25g
price excl. vat
€ 277,95
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(2-Hydroxypropyl)-γ-Cyclodextrin (1 x 1 g)
- CAS: 128446-34-4
- Cat. No.: R000Y46,1g
price excl. vat
€ 98,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

