5,5-dimethylcyclohexane-1,3-dione (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 126-81-8 |
| Catalog number: | R000QON,25g |
| Molar formula: | C8H12O2 |
| Molar weight: | 140.18 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 204-804-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
5,5-dimethylcyclohexane-1,3-dione (1 x 100 g)
- CAS: 126-81-8
- Cat. No.: R000QON,100g
price excl. vat
€ 117,36
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

