Azelnidipine (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 123524-52-7 |
| Catalog number: | R000KQ9,5g |
| Molar formula: | C33H34N4O6 |
| Molar weight: | 582.65 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Azelnidipine (1 x 100 mg)
- CAS: 123524-52-7
- Cat. No.: R000KQ9,100mg
price excl. vat
€ 129,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Azelnidipine (1 x 250 mg)
- CAS: 123524-52-7
- Cat. No.: R000KQ9,250mg
price excl. vat
€ 136,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Azelnidipine (1 x 1 g)
- CAS: 123524-52-7
- Cat. No.: R000KQ9,1g
price excl. vat
€ 234,96
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

