Propyl 3,4,5-trihydroxybenzoate (1 x 100 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 100 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 121-79-9 |
| Catalog number: | R003TZW,100g |
| Molar formula: | C10H12O5 |
| Molar weight: | 212.2 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 204-498-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Propyl 3,4,5-trihydroxybenzoate (1 x 500 g)
- CAS: 121-79-9
- Cat. No.: R003TZW,500g
price excl. vat
€ 210,05
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Propyl 3,4,5-trihydroxybenzoate (1 x 25 g)
- CAS: 121-79-9
- Cat. No.: R003TZW,25g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Propyl 3,4,5-trihydroxybenzoate (1 x 250 g)
- CAS: 121-79-9
- Cat. No.: R003TZW,250g
price excl. vat
€ 166,80
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

