Vanadium monocarbide (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12070-10-9 |
| Catalog number: | R003VAE,5g |
| Molar formula: | VC |
| Molar weight: | 62.95 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Vanadium monocarbide (1 x 500 g)
- CAS: 12070-10-9
- Cat. No.: R003VAE,500g
price excl. vat
€ 855,64
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Vanadium monocarbide (1 x 25 g)
- CAS: 12070-10-9
- Cat. No.: R003VAE,25g
price excl. vat
€ 210,05
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

