Vanadium boride (VB) (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12045-27-1 |
| Catalog number: | R003VAC,25g |
| Molar formula: | VB |
| Molar weight: | 61.75 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Vanadium boride (VB) (1 x 5 g)
- CAS: 12045-27-1
- Cat. No.: R003VAC,5g
price excl. vat
€ 210,05
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Vanadium boride (VB) (1 x 1 g)
- CAS: 12045-27-1
- Cat. No.: R003VAC,1g
price excl. vat
€ 117,38
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Vanadium boride (VB) (1 x 100 g)
- CAS: 12045-27-1
- Cat. No.: R003VAC,100g
price excl. vat
€ 901,48
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

