Titanium Silicide (Tisi2) (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12039-83-7 |
| Catalog number: | R008RHH,25g |
| Molar formula: | TiSi2 |
| Molar weight: | 112.03 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Titanium Silicide (Tisi2) (1 x 5 g)
- CAS: 12039-83-7
- Cat. No.: R008RHH,5g
price excl. vat
€ 129,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Titanium Silicide (Tisi2) (1 x 500 g)
- CAS: 12039-83-7
- Cat. No.: R008RHH,500g
price excl. vat
€ 1.124,38
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Titanium Silicide (Tisi2) (1 x 100 g)
- CAS: 12039-83-7
- Cat. No.: R008RHH,100g
price excl. vat
€ 460,26
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

