Tungstenboride (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12007-09-9 |
| Catalog number: | R000Q95,25g |
| Molar formula: | WB |
| Molar weight: | 194.66 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Tungstenboride (1 x 5 g)
- CAS: 12007-09-9
- Cat. No.: R000Q95,5g
price excl. vat
€ 240,94
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Tungstenboride (1 x 100 g)
- CAS: 12007-09-9
- Cat. No.: R000Q95,100g
price excl. vat
€ 851,03
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

