Fmoc-Asp-OH (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 119062-05-4 |
| Catalog number: | R000I4I,10g |
| Molar formula: | C19H17NO6 |
| Molar weight: | 355.35 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Fmoc-Asp-OH (1 x 5 g)
- CAS: 119062-05-4
- Cat. No.: R000I4I,5g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-Asp-OH (1 x 25 g)
- CAS: 119062-05-4
- Cat. No.: R000I4I,25g
price excl. vat
€ 111,21
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-Asp-OH (1 x 1 g)
- CAS: 119062-05-4
- Cat. No.: R000I4I,1g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

