Sofosbuvir (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1190307-88-0 |
| Catalog number: | R000P3H,5g |
| Molar formula: | C22H29FN3O9P |
| Molar weight: | 529.45 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Sofosbuvir (1 x 5 mg)
- CAS: 1190307-88-0
- Cat. No.: R000P3H,5mg
price excl. vat
€ 111,18
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sofosbuvir (1 x 250 mg)
- CAS: 1190307-88-0
- Cat. No.: R000P3H,250mg
price excl. vat
€ 123,53
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sofosbuvir (1 x 1 g)
- CAS: 1190307-88-0
- Cat. No.: R000P3H,1g
price excl. vat
€ 172,94
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

