Quinaldine Red (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 117-92-0 |
| Catalog number: | R000DJ8,5g |
| Molar formula: | C21H23IN2 |
| Molar weight: | 430.33 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 204-221-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Quinaldine Red (1 x 25 g)
- CAS: 117-92-0
- Cat. No.: R000DJ8,25g
price excl. vat
€ 494,23
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Quinaldine Red (1 x 1 g)
- CAS: 117-92-0
- Cat. No.: R000DJ8,1g
price excl. vat
€ 117,38
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

